loader image
 

Tworzenie sieci
komputerowych

LAN / WAN

Administracja sieci LAN i WLAN, czyli utrzymanie sieci lokalnych przewodowych LAN (Local Area Network), sieci rozległych WAN (Wide Area Network) oraz sieci komputerowych bezprzewodowych WLAN (Wireless Local Area Network) to główna specjalizacja naszej firmy.

Doradzamy i pomagamy w wyborze sprzętu sieciowego, projektujemy sieci informatyczne uwzględniając aktualne i perspektywiczne potrzeby naszych Klientów ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo transmisji.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niemal każde istniejące rozwiązanie sieciowe z zakresu sieci lokalnych (LAN) czy rozległych (WAN) ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo. Priorytetowo podchodzimy do zagadnień certyfikatów SSL i zabezpieczania połączeń VPN.

Sieci komputerowe to nasza specjalność.

  • Łączymy ze sobą wiele lokalizacji firmy w jedną sieć z dostępem do zasobów takich jak: bazy danych, CRM, systemy magazynowe, itp.
  • Konfigurujemy możliwość połączenia pracownika do firmy np. z domu.
  • Udostępniamy systemy monitoringu do wyświetlania w dowolnym miejscu na świecie i na dowolnym urządzeniu.
  • Budujemy sieci WLAN, dla dużych obszarowo obiektów, zapewniając sieć bezprzewodową dla użytkowników bez konieczności ponownego logowania się tzw. roaming sieci komputerowej.

Doradzamy i pomagamy w wyborze sprzętu sieciowego, projektujemy sieci informatyczne uwzględniając aktualne i perspektywiczne potrzeby naszych Klientów ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo transmisji. W rozwiązaniach sieci komputerowych przewodowych LAN korzystamy ze sprawdzonych urządzeń.

https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo-partnerzy.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/tp-link-logo.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/Dell-Logo-1.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/hp-logo.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/ASUS_Logo.svg_.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/Samsung-Logo.png

(LAN) Lokalne Sieci Komputerowe

Projektujemy, budujemy oraz modernizujemy sieci komputerowe. Każde tworzenie lub modernizacja sieci jest poparta projektem oraz ustaleniami zgodnymi z sugestiami klienta.

W projektach naszych sieci uwzględniamy możliwość przyszłej modernizacji i rozbudowy. Każde aktywne urządzenie jest opisane (wraz z konfiguracją) co umożliwia łatwe i szybkie wprowadzanie modyfikacji. Wszystko to czyni z naszych sieci skuteczne narzędzie w prawidłowym procesie funkcjonowania każdej firmy.

Każda wykonana sieć jest sprawdzana pod kątem ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.

https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/rodo-urzadzenia-sieciowe-949x773-1.png
https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/rodo-wymagania-konta.jpg

(WAN) Rozległe Sieci Komputerowe

Szukają Państwo skutecznych rozwiązań, które połączą ze sobą oddziały Państwa firmy? Proponujemy rozwiązania z zakresu sieci rozległych WAN.
Swoim klientom proponujemy również zastosowanie rozwiązań VPN dzięki czemu mogą Państwo korzystać z zasobów sieci odległego oddziału tak jakbyście fizycznie znajdowali się na miejscu. Dokładamy również wszelkich starań aby przesyłanie danych odbywało się w sposób bezpieczny i zgodny z RODO.
Używamy najwyższej klasy urządzeń z rodziny CISCO ASA lub TCE certyfikowane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, które zapewniają gwarancję poufności.

(WLAN) Sieci bezprzewodowe

Nie wszędzie tradycyjne przyłącza do sieci są możliwe. Pomimo tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieli Państwo dostęp do swoich danych.

W takim przypadku proponujemy zastosowanie rozwiązań bezprzewodowych. Stosujemy zarówno technologie pracujące w częstotliwości 2,4 Ghz jak i 5 Ghz. Wraz z zatwierdzeniem standardu przesyłania danych „n” sieci bezprzewodowe zyskały szybkość transferu jaki nigdy wcześniej nie był możliwy. Dzięki temu, często w odpowiednich warunkach, transfer danych w sieciach bezprzewodowych odbywa się płynniej niż w przypadku sieci tradycyjnych. Sieci WLAN to idealne rozwiązania dla hoteli, szkół czy obiektów zabytkowych.

W technologii WLAN często stosujemy roaming WiFi, który umożliwia płynne przełączanie punktów dostępowych dla użytkownika będącego w ruchu – przydatne szczególnie w dużych obiektach konferencyjnych, campusach uniwersyteckich czy hotelach.

https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/najwieksze-doswiadczenie-949x773-1.png

Coder IT Solutions

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Strzelecka 29a/39
61-846 Poznań, Polska
Telefon
+48 (61) 415 27 79
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder IT Solutions

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 (22) 390 59 08
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder IT Solutions

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków, Polska
Telefon
+48 (12) 312 06 09
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder IT Solutions

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. M. J. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław, Polska
Telefon
+48 (71) 757 52 66
E-mail
bok@datasoftware.pl
Oprogramowanie

Oprogramowanie Radmin VPN lub TeamViewer. Programy pozwalają nawiązać bezpieczne połączenie między komputerami przez Internet.

Dane kontaktowe

DATA Software Sp. z o.o.
ul. Strzelecka 29a/39
61-846 Poznań, Polska

Infolinia: +48 (61) 415 27 79
FAX: +48 (61) 415 28 09

E-mail. bok@datasoftware.pl

© 2021 Marka Coder IT należy do: DATA Software Sp. z o.o., ul. Strzelecka 29a/39, 61-846 Poznań

https://coderit.pl/wp-content/uploads/2021/02/datasoftware-logo-footer-small.png